Zaznacz stronę

Powstała w 2018 roku AUDIO CENTER GROUP ma za zadanie promocję i sprzedaż urządzeń audio sprzedawanych przez trzech dystrybutorów: Audio Center Poland, Audio Center Czech oraz Voice. Zachowując ich odrębność wspomaga je poprzez wspólną logistykę, pośredniczy w kontaktach z prasą, pomaga w organizacji wystaw.

AUDIO CENTER GROUP to idealne rozwiązanie na rynku audio, dające przewagę nad klasycznymi sposobami dystrybucji.

Audio Center Poland

jest firmą dystrybucyjną, polskim przedstawicielem marek, oferujących produkty audio oraz audio-wideo dla wymagających melomanów. Jesteśmy przedstawicielem wyselekcjonowanej grupy marek, dobranych przez nas pod kątem reputacji firmy, dźwięku, jak również serwisu.

Voice

powstała w 1996 roku w Cieszynie, obecnie część AUDIO CENTER GROUP. Koncentruje się ona na kilku wyselekcjonowanych markach, m.in.: Pro-Ject, Chord Electronics, Cardas, Audiovector i Primare. Nasze bogate doświadczenie w segmencie gramofonów łączymy z najświeższą wiedzą z dziedziny streamingu.

Audio Center Czech

to firma powstała w 2019 roku dzięki wspólnej pracy firm Voice oraz Audio Center Poland, mających 20-letnie doświadczenie w branży audio. Nasze portfolio obejmuje zarówno urządzenia z wysokiego high-endu, jak i niedrogie, znakomite produkty typu all-in-one, ze wszystkimi pośrednimi propozycjami.

Skontaktuj się z nami

AUDIO CENTER POLAND

ul. Henryka Sucharskiego 49,
30-898 Kraków
tel.: +48 508 590 213, 12 265 02 85,
12 265 02 86
audiocenter@audiocenter.pl